قوانین عمومی

ورود و ثبت نام کاربران به وب‏‌ سایت این مجموعه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه آشنایی از سرویس‌‏ها و خدمات گروه آموزش مجازی گام سوم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گام سوم از سوی کاربر است.

—————————————

ارتباطات الکترونیک

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات گام سوم  استفاده، سفارش اینترنتی خود را ثبت و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می پذیرد و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت خواهید کرد که این امر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) انجام پذیرد و به درخواست شما پاسخ داده شود. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، این امکان وجود دارد که گام سوم برای اعضای وب سایت خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، با لغو عضویت خود در خبرنامه گام سوم می توانند از این امر جلوگیری به عمل آورند.

—————————————

حفظ حریم شخصی

گروه آموزش مجازی گام سوم  به اطلاعات خصوصی افرادی که از خدمات سایت استفاده می نمایند، احترام گذاشته و از آن محافظت خواهد نمود. گام سوم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گام سوم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گام سوم جزئی از اموال این مجموعه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گام سوم می باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گروه آموزش مجازی گام سوم محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار این شرکت می باشد و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، امکانات، قیمت، مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، استفاده از داده کاوی، روبات یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت گام سوم و یا هر یک از خدمات این مجموعه نبوده و کلیه این حقوق به صراحت برای گام سوم محفوظ است.

—————————————

سفارش آنلاین محصولات

پس از ثبت سفارش هریک از سامانه ها و خدمات، کارشناسان گام سوم در اولین فرصت با بررسی اطلاعات ثبت شده، جهت انجام مراحل بعدی، با شما تماس خواهند گرفت.